Oferta pracy

Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.

Kierownik Logistyki i Magazynu

Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.O firmie

Jana III Sobieskiego 19A

Bielawa

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie Działu Planowania Dostaw oraz Logistyki Wewnętrznej

  • efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw

  • zapewnienie poprawności i wysokiej jakości procesów związanych z planowaniem

  • kontrola i inwentaryzacja zapasów magazynowych

  • nadzór nad prowadzeniem racjonalnej gospodarki zakupowej materiałów

  • inicjowanie działań zmierzających do optymalizacji poziomu zapasów

  • raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane związane z logistyką, ekonomią, zarządzaniem)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • co najmniej 2- letnie doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw (planowanie produkcji, zakupy)

  • znajomość nowoczesnych metod organizacji procesów logistycznych

  • znajomość systemu SAP ( MM,PP),

  • bardzo dobra znajomość programu Excel

  • wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie zarządzania podległym personelem

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • orientacja na klienta

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne warunki pracy i płacy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego

Lincoln Electric od 125 lat jest światowym liderem w projektowaniu, rozwoju i produkcji materiałów i urządzeń do spawania, zautomatyzowanych systemów łączenia, montażu i cięcia, cięcia plazmowego i tlenowego oraz zajmuje wiodącą pozycję na świecie w dziedzinie lutowania twardego i stopów.

Znany jako The Welding Experts®. Nasze rozwiązania są stosowane w różnych sektorach przemysłu w ponad 160 krajach. Siedziba główna firmy znajduje się w Cleveland w stanie Ohio, posiadamy 59 zakładów produkcyjnych w 18 krajach. Więcej informacji na stronach www.lincolnelectriceurope.com , www.lincolnelectric.pl

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje