Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Logistyki i Magazynu

Major Sp. z o.o.O firmie

  • Krokusów 14, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Major Sp. z o.o.

Krokusów 14

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem oraz pracą magazynu;

  • nadzorowanie i prowadzenie dokumentacji logistycznej;

  • bieżąca kontrola stanów magazynowych;

  • skuteczna koordynacja procesów logistycznych w obszarze transportu, magazynowania, wysyłek i obsługi Klienta;

  • nadzór nad przestrzeganiem norm jakościowych przemysłu motoryzacyjnego;

  • usprawnianie procesów magazynowych i dystrybucyjnych;

  • współpraca z innymi działami firmy;

  • egzekwowanie pracy zgodnej z normami BHP i ppoż.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu magazynem (doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem);

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • wiedza z zakresu procesów logistycznych;

  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne;

  • otwartość na innowacje i nowe wyzwania;

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - mile widziane.

  • obsługa komputera (MS Excel, MS Word, system ERP)

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu;

  • atrakcyjny system premiowania;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • pakiet OK system;

  • nagroda jubileuszowa;

  • praca w zgranym zespole.

MAJOR to prężnie rozwijająca się firma z branży automotive. Działalność przedsiębiorstwa obejmuje produkcję średnio oraz wielkoseryjną skoncentrowaną na wytwarzaniu wyspecjalizowanych wyrobów, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. logistyki

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.major.pl

Przewiń do profilu firmy