Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik logistyki i transportu

PORTOS TR7 sp. z o.o. sp.k.

  • Złota 71, Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Złota 71

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizowanie pracy magazynu wyrobu gotowego;

  • nadzorowanie sprawnego działania magazynu;

  • koordynowanie pracy personelu magazynowego;

  • nadzór płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej;

  • poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej;

  • koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą innych działów m. in. Produkcji, zaopatrzenia, sprzedaży, eksportu;

  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów;

  • przeprowadzanie inspekcji magazynu i wyposażenia;

  • projektowanie, wdrażanie i zarządzanie operacjami transportu w kraju i zagranicą;

  • organizacja i kontrola pracy kierowców;

  • rozliczanie kierowców z realizowanych transportów;

  • nadzór i optymalizacja tras kierowców;

  • współudział w procesie rekrutacji kierowców;

  • zarządzanie flotą;

  • dbanie o prawidłowy stan pojazdów, w tym dbanie o terminowość wykonywanych przeglądów i serwisów aut;

  • decydowanie o zakupie samochodów, ich wyposażeniu, naczep itp.;

  • rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałymi podczas transportu.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym lub kierowniczym stanowisku;

  • wiedza i znajomość procesów logistycznych, magazynowych, transportowych, zarządzania flotą;

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków;

  • bardzo dobra samoorganizacja oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • wiedza z zakresu usprawniania procesów;

  • prawa jazdy kat. B (warunek konieczny).

To oferujemy

  • umowę o pracę – już od pierwszego dnia w firmie!

  • komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne pomieszczenia biurowe, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.

  • atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos

  • prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna bezpośrednio na stanowisku

  • teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie najistotniejsze dla pracownika informacje zebrane w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.

  • wynagrodzenie: stałą podstawę, premie frekwencyjne, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,

  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych

  • możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • program - Masz pomysł, zgłoś go!

  • Stojaki na rowery

Marka Portos działa na rynku od niespełna 30 lat i obecnie rozlokowana jest w dwóch lokalizacjach - Kalisz i Kuchary.

Od początku swojego istnienia przeszliśmy bardzo długą drogę rozwoju, a dziś w swojej ofercie mamy nie tylko rolety zewnętrzne, ale również moskitiery, żaluzje fasadowe czy system SMART Home.

Zatrudniamy ponad 700 pracowników w ponad 40 działach i dokładamy wszelkich starań, aby każdy z nich czuł się zauważony i wyjątkowy na danym stanowisku.

Przewiń do profilu firmy