Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Logistyki

  • Jędrzejów, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największą niezależną polską spółką piwowarską.
    Nasza oferta obejmuje  piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe.
    Mamy opinię sprawdzonego i cenionego partnera handlowego

    Miejsce pracy: Jędrzejów

    Szczegółowe informacje i zakres obowiązków:

    Jako Manager będziesz odpowiadać za zespół logistyczny. Razem ze współpracownikami będziesz dbać o to, by praca przebiegała płynnie oraz by zespół spełniał, a nawet przekraczał oczekiwania klientów.

    Będziesz odpowiadać za szkolenie, integrowanie i inspirowanie do rozwoju swojego zespołu. Ponadto będziesz oceniać postępy prac i działań zmierzających do utrzymania efektywności.

    Jednocześnie zadbasz o zmotywowanie, zaangażowanie i dobre wyniki pracowników:

    • poprowadzisz zespół działający w trybie wielozadaniowym i stawisz czoła zadaniom związanym z logistyką, z uwzględnieniem transportu, magazynów i dystrybucją wyrobów gotowych,
    • zadbasz o efektywność procesów logistycznych pod kątem terminowości dostaw do klientów, jak również będziesz dążyć do doskonalenia i upraszczania procesów,
    • zapewnisz bezpośrednią współpracę z przewoźnikami poprzez bieżący kontakt i negocjacje warunków współpracy,
    • będziesz odpowiadać za zachowanie zgodności rejestrów magazynowych ze stanem faktycznym,
    • staniesz się ekspertem w zakresie szeroko zakrojonych procesów logistycznych,
    • będziesz dzielić się najlepszymi praktykami ze swoimi współpracownikami i osobami zatrudnionymi w całej firmie oraz aktywnie działać na rzecz ich upowszechnienia.
    • zoptymalizujesz pracę działu poprzez działania minimalizujące koszty operacyjne,
    • zadbasz o raportowanie, analizowanie i wizualizację wskaźników logistycznych,

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, najchętniej w firmie produkcyjnej,
    • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem składającym się z co najmniej 20 pracowników,
    • Wykształcenia wyższego ze specjalizacją w dziedzinie Logistyki – warunek mile widziany,
    • Bardzo dobrej praktycznej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, mile widziana będzie znajomość systemu SAP,
    • Dobrej znajomości języka angielskiego,
    • Umiejętności pracy pod presją czasu,
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,
    • Wysokiego poziomu kultury osobistej oraz dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość długotrwałej współpracy,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zainteresowanych informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.