Oferta pracy

Kierownik Logistyki Kontraktowej

Klient Pracuj.plO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie, planowani i nadzór nad przebiegiem rozładunków i załadunków towarów oraz relokacji w magazynie

  • Kontrola wykonanych przez pracowników operacji magazynowych

  • Realizacja KPI przy obsłudze Klientów magazynowych

  • Raportowanie w ustalonym zakresie i trybie oraz podejmowania stosownych działań wynikających z treści raportów

  • Tworzenie budżetów oraz prowadzenie operacji zgodnie z dyscypliną budżetową

  • Nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji przez pracowników administracji, zgodnie z procedurami i ustaleniami z Klientami

  • Nadzór nad sprzętem magazynowym - tworzenie rejestrów i ich kontrola, zapewnienie prawidłowego stanu sprzętu i hali magazynowej

  • Komunikacja i budowanie pozytywnych relacji pomiędzy oddziałami

  • Zarządzanie zespołem pracowników w powierzonej jednostce

  • Prowadzenie szkoleń i instruktarzy stanowiskowych dla pracowników magazynu

  • Udział w spotkaniach sprzedażowych dotyczących prowadzenia operacji dla klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu jednostkami magazynowymi

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz znajomość podstaw metodologii zarządzania będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość procesów magazynowych i WMS

  • Doświadczenie i wysokie kompetencje w zakresie komunikacji z klientem

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Orientacja na cel i wysoka dynamika działania

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko na podległym obszarze działania

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pakietem świadczeń pozapłacowych

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Możliwość kreowania i wdrażania nowych rozwiązań w prężnie rozwijającej się organizacji