Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Logistyki

VMI Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Budowlanych 15, Leszno
    Leszno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

VMI Poland Sp. z o.o.

Budowlanych 15

Leszno

Twój zakres obowiązków

  • całościowa opieka nad obszarem logistyki

  • odpowiedzialność za sprawny przebieg procesów logistycznych mi.in.: procesy magazynowo – eksportowe (zamówienie i przyjęcie dostaw, wysyłka wyrobów gotowych) oraz logistyka produkcji (wydanie towaru, reklamacje i zamówienia wyrobów niezgodnych, obsługa obszarów w zakresie transportu wewnętrznego)

  • wyznaczanie kierunku rozwoju działu zgodnego z polityką firmy

  • ustawiczna praca nad poprawą bezpieczeństwa, jakości oraz wydajności pracy

  • odpowiedzialność i nadzór nad realizacją zadań zespołu

  • zarządzanie zespołem zgodnie z polityką personalną Spółki (rekrutacje, oceny rozwojowe, delegowanie zadań, motywowanie, rozwój)

  • stała współpraca z siedzibą firmy w Holandii oraz zagranicznymi oddziałami

  • raportowanie do Zarządu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu logistyki lub/i zarządzania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym w zarządzaniu zespołem

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i MS Office

  • umiejętność analizy oraz optymalizacji procesów logistycznych

  • umiejętność merytorycznego rozwiązywania problemów

  • zorientowanie na interes firmy oraz nowe wyzwania

To oferujemy

  • pracę 1-zmianową (08:00-16:00)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • świadczenia socjalne: bony świąteczne, wczasy „pod gruszą”, premie roczne

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwości rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym środowisku

  • pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze

  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • bony świąteczne

VMI Poland to kolejna z firm z grupy kapitałowej TKH Group, która kontynuuje swój rozwój na rynku polskim. Uznany producent zawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń, odnoszący sukcesy na rynku międzynarodowym.

Osoby zainteresowane branżą, dla których liczy się zawodowy rozwój, pasjonatów, którzy cenią sobie możliwość obcowania z najnowocześniejszymi technologiami, specjalistów, którzy pragną wziąć czynny udział w dalszym rozwoju firmy zachęcamy do aplikowania na stanowisko.

Przewiń do profilu firmy