Kierownik Logistyki

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branzy automotive

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obszarami logistyki i magazynu (terminowość przyjmowania i wydawania towaru, zgodność operacji logistycznych i magazynowych)

  • Współpraca z operatorami logistycznymi i przewoźnikami

  • Organizacja pracy zespołu

  • Kontrola zwrotów i reklamacji, terminowe rozpatrywanie reklamacji

  • Bieżąca kontrola i analiza kosztów

  • Przygotowywanie raportów i analiz dla innych działów i zarządu

  • Optymalizacja kosztów logistycznych

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i p.poż. przez pracowników.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem

  • Umiejętność pracy w systemie zintegrowanym np. SAP

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość zasad Lean Manufacturing;

  • Znajomość zasad Problem Solving

  • Podstawowa znajomość norm ISO 9001:2015 oraz IATF 16949:2016, ISO 45001:2018 oraz ISO 14001:2015.

  • Znajomość przepisów dotyczących częstotliwości szkoleń BHP i OŚ.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, rozwoju osobistego

  • Pracę w dynamicznej, prężnie rozwijającej się organizacji

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych kandydatów, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.