Logo Pracuj.pl

Kierownik logistyki

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "TECHSAM" WOCH sp.j.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzorowanie pracy podległego personelu,
  • Zarządzanie obszarem gospodarki magazynowej i zapewnienie prawidłowej organizacji pracy w magazynie,
  • Kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze gospodarki magazynowej,
  • Zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek (realizacja zamówień, wyjaśnianie pomyłek przy wysyłkach oraz prowadzenie rejestru, organizacja odbiorów osobistych),
  • Kontrola stanów magazynowych oraz nadzór nad przyjmowaniem dostaw,
  • Odpowiedzialność za infrastrukturę magazynową (kontrola nad wykorzystaniem kolektorów, dbanie o sprawne działanie wózków widłowych oraz ich przegląd, okresowa kontrola stanu regałów magazynowych, zapewnienie materiałów eksploatacyjnych na potrzeby magazynu),
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi,
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP, PPOŻ, ochrony środowiska i wewnętrznych procedur i instrukcji,
  • Sporządzanie raportów na potrzeby przełożonych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku, najchętniej w branży technicznej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje przywódcze oraz zdolności koncyliacyjne,
  • Umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacji,
  • Umiejętności analityczne oraz zdolność myślenia nieszablonowego,
  • Skrupulatność i obowiązkowość,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość systemu WMS.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy,
  • Stabilną pracę w zgranym zespole.

O nas

TECHSAM, lider w branży motoryzacyjnej związanej z dystrybucją specjalistycznych narzędzi ręcznych oraz pneumatycznych w Polsce i Europie, z ugruntowaną pozycją na rynku od niemal 30 lat, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko: KIEROWNIK LOGISTYKI.

Kierownik logistyki, Lublin