Oferta pracy

Kierownik Logistyki Magazynowej

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.kO firmie

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.k

Panattoni Park Czeladź I

Czeladź

Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 437 oddziałów w 162 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 20 000 osób.

Miejsce pracy: Czeladź

Podstawowe zadania:

  • Planowanie, organizacja i kierowanie działalnością związaną z funkcjonowaniem magazynu
  • Nadzór nad operacjami logistycznymi
  • Zarządzanie zespołem, ze szczególnym uwzględnieniem zasad dotyczących BHP
  • Wdrażanie i utrzymywanie standardów Lean Manufacturing
  • Realizacja ustalonych planów i celów budżetowych i jakościowych
  • Optymalizacja obowiązujących procesów
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy
  • Utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem operacjami magazynowymi oraz Lean Manufacturing
  • Doświadczenie w pracy z systemami WMS
  • Nastawienie na realizację celów i skuteczność w działaniu
  • Wysokie kompetencje organizacyjne i interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • System motywacyjny uzależniony od wyników pracy
  • Atrakcyjny system benefitów

Uprzejmie informujemy, że korzystamy z systemu rekrutacyjnego eRecruiter, który w celu prawidłowej identyfikacji kandydata będzie zbierał na formularzu rekrutacyjnym adres e-mail kandydata.

Informujemy również, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

www.hellmann.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy