Oferta pracy

Kierownik logistyki magazynowej

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.k

  • Gdańska 14, Czeladź
    Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Gdańska 14

Czeladź

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacja i kierowanie działalnością związaną z funkcjonowaniem magazynu

  • Nadzór nad operacjami logistycznymi

  • Zarządzanie zespołem, ze szczególnym uwzględnieniem zasad dotyczących BHP

  • Wdrażanie i utrzymywanie standardów Lean Manufacturing

  • Realizacja ustalonych planów i celów budżetowych i jakościowych

  • Optymalizacja obowiązujących procesów

  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy

  • Utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem operacjami magazynowymi oraz Lean Manufacturing

  • Doświadczenie w pracy z systemami WMS

  • Nastawienie na realizację celów i skuteczność w działaniu

  • Wysokie kompetencje organizacyjne i interpersonalne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowej firmie

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • System motywacyjny uzależniony od wyników pracy

  • Atrakcyjny system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • konkursy dla pracowników

Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 489 oddziałów w 173 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 20 000 osób.

www.hellmann.com

Przewiń do profilu firmy