Oferta pracy

Kierownik Logistyki/Magazynu

Black Red White S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, zarządzanie i nadzór pracy podległego zespołu

  • Optymalizacja, kontrola i ocena efektywności procesów logistycznych (magazyn i transport)

  • Nadzór nad prawidłową, terminową realizacją przyjęć i dostaw towaru pod kątem optymalnego wykorzystania zasobów magazynowych i transportowych

  • Nadzór nad współpracą z kontrahentami i dostawcami, dbałość o zapewnienie sprawnej obsługi i realizacji zamówień

  • Sporządzanie raportów i analiz związanych z realizacją usług magazynowych

  • Efektywna współpraca z Klientami oraz innymi działami oraz Spółkami Grupy

  • Opracowywanie, wdrażanie nowych strategii, procesów oraz procedur magazynowych i logistycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, doświadczenie w logistyce/magazynie na kierowniczym stanowisku min. 6 lat

  • Gruntowna znajomość zagadnień z zakresu logistyki magazynowej (standardy magazynowania, obieg dokumentów, inwentaryzacje)

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz programów magazynowych

  • Silnie rozwinięte kompetencje zarządcze (zdolności przywódcze oraz ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zdolność kreowania zmian, ulepszeń oraz dążenie do rozwoju zespołu

  • Mile widziane doświadczenie w branży.

To oferujemy

  • oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

  • wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.

  • będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

Black Red White S.A.

Dom, to nie tylko budynek i meble ale przede wszystkim ludzie. W Black Red White dbamy o to by nasi pracownicy z pasją i zaangażowaniem pracowali na wspólne dobro. Dzięki takim osobom tworzymy zgrany team, w którym każdy może mierzyć się z wyzwaniami, czerpać inspiracje i wykazywać przy realizowaniu powierzonych mu zadań. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią rodziny BRW.

Przewiń do profilu firmy