Oferta pracy

Kierownik Logistyki

PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.

  • Olkusz

    Olkusz, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie działem logistyki ( obsługa klienta, planowanie produkcji, zakupy operacyjne, magazyn)

  • wyznaczanie celów i kontrola wyników w poszczególnych obszarach

  • kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw

  • nadzór nad planem produkcyjnym

  • zapewnienie kompletności dostaw do klientów

  • nadzór nad pracą magazynu

  • wdrażanie nowoczesnych rozwiązań dla obszaru

  • efektywna współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży automotive

  • znajomość procesów logistycznych stosowanych w branży automotive

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wiedza z zakresu narzędzi Lean Manufacturing

  • umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów podległego zespołu

  • umiejętności analityczne

  • orientacja na współpracę, ciągłe doskonalenie, osiąganie rezultatów

  • nastawienie na optymalizację

  • znajomość systemu ERP ( IFS, SAP)

  • znajomość normy ISO 16949 & IATF

  • dobra znajomość MS Office ( z naciskiem na Excel)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności

  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne