Oferta pracy

Kierownik Logistyki

Antal Engineering & Operations

  • okolice Poznania
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

okolice Poznania

Poznań

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej z zakładem w okolicach Poznania, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Kierownik LogistykiNumer ref.: /98/10/2021/MB

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie efektywności procesów logistycznych: planowania produkcji, logistyki produkcji, gospodarki magazynowej, procesów inwentaryzacyjnych, koordynacja łańcucha dostaw
    oraz przepływu materiałów
  • Analiza procesów oraz zarządzanie projektami w ramach podległego obszaru
  • Nadzorowanie oraz koordynowanie prac podległego zespołu
  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień klienta
  • Optymalizacja kosztów logistycznych i poziomu zapasów
  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień Klientów w oparciu o prawidłowy przepływ towarów w podległym obszarze
  • Monitorowanie wskaźników oraz raportowanie
  • Odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne
  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi Klientów
  • Udział w planowaniu, budowaniu oraz realizowaniu budżetu
  • Zapewnienie źródeł optymalizacji dla podległego Business Unitu

WYMAGANIA:

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży Automotive
  • Ukończone studia wyższe z zakresu logistyki, łańcucha dostaw lub zarządzania (Politechnika)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień logistycznych i planowania produkcji
  • Doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw
  • Doświadczenie w planowaniu i tworzeniu analiz ze szczególnym nastawieniem na optymalizację kosztów procesów logistycznych
  • Wiedza z zakresu optymalizacji procesów logistycznych
  • Doświadczenie w kierowaniu dużym zespołem pracowników
  • Silna orientacja na wynik, doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy
  • Konsekwencja w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Wysoką samodzielność działania
  • Możliwość rozwoju umiejętności managerskich w ramach zarządzania zespołem oraz procesami logistycznymi
  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne