Oferta pracy

Kierownik Logistyki

Klient Pracuj.pl

  • Pruszcz Gdański

    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem logistyki

  • Nadzorowanie procesu zarządzania zapasami

  • Definiowanie strategii departamentów dla odpowiednich poziomów zapasów

  • Opracowanie i wdrożenie procedur transportowych i dystrybucyjnych w celu optymalizacji zasobów do priorytetów wydatkowania oraz osiągnięcia standardów ilościowych, terminowości, niezawodności i bezpieczeństwa

  • Definiowanie nowych standardów i projektów wdrożeniowych w celu poprawy efektywności

  • Zapewnienie zgodności z przepisami i regulacjami dotyczącymi transportu

  • Definiowanie parametrów logistycznych zarówno dla materiałów bezpośrednich, jak i pośrednich zgodnie z możliwościami produkcyjnymi/ograniczeniami w zakładzie/magazynie

  • Optymalizacja przepływu logistycznego i możliwość analizy planu w celu znalezienia bardziej efektywnej metody przepływu materiałów pod kątem obsługi siły roboczej

  • Tworzenie, zarządzanie i osiąganie budżetów działów

  • Nadzór nad obszarem planowania produkcji, analiza możliwości produkcyjnych pod kątem planowania produkcji, w oparciu o dostępne zasoby, (pracownicy, linie produkcyjne, materiały) i ustalanie priorytetów produkcyjnych

  • Przygotowywanie niezbędnych analiz i raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe transport-logistyka lub pokrewnej dziedziny

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Zaawansowana i techniczna znajomość podstaw logistyki, surowców i przepływu produkcji

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętności planowania i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, szybkiego podejmowania decyzji i ustalania priorytetów

  • Samodzielność i inicjatywa

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: e-mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą