Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Logistyki Regionu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Zapewnienie skutecznych i terminowych dostaw
    • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie magazynu
    • Nadzór nad procesami związanymi z reklamacjami
    • Zapewnienie prawidłowości danych w systemie SAP
    • Przygotowywanie raportów (monitorowanie i analizowanie kluczowych wskaźników)
    • Realizacja założeń budżetowych
    • Zarządzanie środkami technicznymi wykorzystywanymi w procesach logistycznych i transportowych
    • Organizacja i kontrola pracy podległego zespołu

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe z zakresu logistyki
    • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość rynku transportowego
    • Wiedza na temat procesów magazynowych
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność współpracy i komunikacji
    • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
    • Znajomość systemu SAP
    • Znajomość pakietu MS Office

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • Dofinansowanie do pakietu socjalnego
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę w pracy