Oferta pracy

Kierownik logistyki

POZBRUKO firmie

POZBRUK

Poznańska 43

Sobota (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • stała analiza procesów i kosztów w obszarze transportu (transport własny i spedycje)

  • identyfikacja potrzeb i opracowywanie propozycji usprawnień procesów logistycznych w przedsiębiorstwie

  • analiza efektywności wprowadzanych zmian procesowych

  • planowanie, kontrola, rozliczanie i optymalizacja czasu pracy kierowców (wszystkie zakłady produkcyjne Spółki)

  • koordynacja pracy Działu Logistyki we wszystkich oddziałach firmy

  • wsparcie w obszarze opieki nad własną flotą pojazdów

  • ścisła współpraca z Działem Produkcji, Magazynem i pracownikami Działu Handlowego w zakresie jak najlepszej organizacji usług transportowych

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z usprawnianiem procesów logistycznych w obszarze transportu

  • znajomość rynku usług logistycznych, spedycyjnych i transportowych

  • wiedza specjalistyczna w zakresie prawa przewozowego i zasad organizacji transportu krajowego

  • doświadczenie w prowadzeniu ewidencji czasu pracy kierowców

  • doświadczenie w pracy z komunikatorami transportowymi typu Trans

  • prawo jazdy kat.B

  • dyspozycyjność i mobilność (możliwe delegacje do pozostałych oddziałów)

  • mile widziany certyfikat kompetencji zawodowych i/lub uprawnienia kierowcy zawodowego

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • duże zaangażowanie i inicjatywa własna

  • zorientowanie na klienta (wewnętrznego i zewnętrznego)

  • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w młodym, prężnie działającym zespole

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji

  • na rynku

  • pracę w środowisku pełnym wyzwań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

POZBRUK

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość nie tylko produktów, ale również kultury pracy. Oferujemy pracę w środowisku pełnym wyzwań i nowych projektów, gdzie praca wre, a Ty nigdy nie będziesz się nudzić. Stawiamy na ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

Przewiń do profilu firmy