Logo Pracuj.pl

Kierownik logistyki

POZBRUKO firmie

POZBRUK

Poznańska 43

Sobota (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • stała analiza procesów i kosztów w obszarze transportu (transport własny i spedycje)
  • identyfikacja potrzeb i opracowywanie propozycji usprawnień procesów logistycznych w przedsiębiorstwie
  • analiza efektywności wprowadzanych zmian procesowych
  • planowanie, kontrola, rozliczanie i optymalizacja czasu pracy kierowców (wszystkie zakłady produkcyjne Spółki)
  • koordynacja pracy Działu Logistyki we wszystkich oddziałach firmy
  • wsparcie w obszarze opieki nad własną flotą pojazdów
  • ścisła współpraca z Działem Produkcji, Magazynem i pracownikami Działu Handlowego w zakresie jak najlepszej organizacji usług transportowych

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z usprawnianiem procesów logistycznych w obszarze transportu
  • znajomość rynku usług logistycznych, spedycyjnych i transportowych
  • wiedza specjalistyczna w zakresie prawa przewozowego i zasad organizacji transportu krajowego
  • doświadczenie w prowadzeniu ewidencji czasu pracy kierowców
  • doświadczenie w pracy z komunikatorami transportowymi typu Trans
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność i mobilność (możliwe delegacje do pozostałych oddziałów)
  • mile widziany certyfikat kompetencji zawodowych i/lub uprawnienia kierowcy zawodowego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • duże zaangażowanie i inicjatywa własna
  • zorientowanie na klienta (wewnętrznego i zewnętrznego)
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w młodym, prężnie działającym zespole
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji
  • na rynku
  • pracę w środowisku pełnym wyzwań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość nie tylko produktów, ale również kultury pracy. Oferujemy pracę w środowisku pełnym wyzwań i nowych projektów, gdzie praca wre, a Ty nigdy nie będziesz się nudzić. Stawiamy na ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

Kierownik logistyki, Poznańska 43, Sobota (pow. poznański)