Oferta pracy

Kierownik Logistyki

Decora S.A.O firmie

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizację i zarządzanie całym łańcuchem logistycznym, począwszy od współpracy logistycznej z dostawcami, zarządzanie magazynami surowców przez nadzór nad transportem po magazynowanie, obsługę i wysyłkę do Klienta. To oznacza w praktyce zarządzanie pracą Centrum Dystrybucji, Magazynu Surowców (w 3 zakładach produkcyjnych) oraz Działu Transportu

  • Zapewnienie sprawnego procesu dystrybucji do klientów w całym łańcuchu dostaw oraz zgodnego z oczekiwaniem poziomu obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego

  • Rozwój logistyki wewnętrznej, a w szczególności zasilanie produkcji z użyciem narzędzi lean’owskich

  • Efektywne zarządzanie powierzchnią magazynową oraz optymalizację kosztów obsługi logistycznej

  • Zarządzanie pracą podległego personelu (150 osób w rozproszonej strukturze)

  • Przygotowywanie budżetów logistyki oraz ich skuteczną implementację

  • Realizacja wskaźników operacyjnych i ekonomicznych procesów logistycznych

  • Zwiększanie efektywności poprzez wdrażanie zmian optymalizujących procesy logistyczne;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (z zakresu logistyki, gospodarki magazynowej lub pokrewne)

  • minimum 8-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze logistyki oraz w zarządzaniu dużym zespołem w rozproszonej strukturze

  • znajomość systemu SAP oraz biegłości w posługiwaniu się MS Excel

  • umiejętności analityczne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim, zarządzania czasem i ustalania priorytetów

  • umiejętność rozwiązywania problemów i sprawnego podejmowania decyzji;

To oferujemy

  • Ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długofalową współpracę

  • Perspektywę rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Liczne kursy i szkolenia w tym kursy językowe

  • Prywatną opiekę medyczna finansowana przez pracodawcę oraz kartę Multisport

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia grupowego

  • Dofinansowanie choinkowe.

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy