Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Logistyki

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.O firmie

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.

Pogodna 7

Świdnica

IDEAL AUTOMOTIVE to międzynarodowy dostawca tekstylnych systemów do użytku w przestrzeniach wewnętrznych, zewnętrznych i bagażowych w sektorze automotive. Nasze produkty dostarczamy do wiodących producentów samochodowych tj: BMW, Volvo, Mercedes-Benz, Audi. Nasze cele wspiera ponad 4000 pracowników w 17 lokalizacjach na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego w Świdnicy, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWNIK LOGISTYKI

Obowiązki:

  • Zarządzenie procesami logistycznymi w tym: magazyn, planowanie produkcji, zarządzenie opakowaniami
  • Koordynacja i planowanie zamówień pod względem ilości i terminów
  • Odpowiedzialność za optymalizację stanu zapasów
  • Dbałość o zapewnienie ciągłości produkcji
  • Regularna komunikacja z klientami zagranicznymi
  • Zarządzenie podległym Działem ( ok. 60 osób)
  • Tworzenie i przestrzeganie budżetu w powierzonym dziale, odpowiedzialność za realizację KPI
  • Stały kontakt z centralą Ideal Automotive

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku ( mile widziana branża automotive)
  • Doświadczenie w zarządzeniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego (minimum B2 / preferowane C1)
  • Racjonalny i analityczny sposób myślenia
  • Asertywność
  • Elastyczność pod względem czasowym, znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany i ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • System premiowy powiązany z realizacją celów
  • Pakiet benefitów: samochód służbowy dopłata do posiłków, prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Praca w przyjaznej atmosferze, w młodym i zmotywowanym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez IDEAL AUTOMOTIVE Swidnica Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy (58-100) przy ul. Pogodna 7, zwaną dalej „Administratorem” dla celów tej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.”

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest IDEAL AUTOMOTIVE Swidnica Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy (58-100) przy ul. Pogodna 7. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne