Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Logistyki

GREEN BASKET SP Z O OO firmie

6 00010 000 brutto / mies.

GREEN BASKET SP Z O O

Floriana Krygiera 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Sprawować nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem łańcucha dostaw w firmie

  • Zarządzać i optymalizować procesy logistyczne w firmie

  • Opracowywać i wdrażać strategię dostaw

  • Trzymać nadzór nad terminowością realizacji projektów/ wprowadzanych zmian.

  • Trzymać nadzór nad prawidłową i terminową realizacją przyjęć i dostaw towaru pod kątem optymalnego wykorzystania zasobów magazynowych i transportowych.

  • Nadzorować i wdrażać systemy informatyczne wspomagające logistykę (m.in. WMS) oraz normy ISO

  • Nadzorować odpowiednie poziomy zapasów (minimalny i maksymalny)

  • Realizować założony budżet oraz nadzorować i optymalizować wskaźniki finansowe i wydajnościowe

  • Dbać o stałą poprawę jakości (także w relacji do kosztów), kooperacji z dostawcami i klientami-obejmującej również negocjacje

  • Zapewniać ekspertyzy w technikach logistycznych, technologiach i rozwiązaniach materiałowych i produktów

  • Dbać o efektywne dostarczanie towarów poprzez optymalizację procesów i systemów logistycznych

  • Sporządzać raporty związane z procesami logistycznymi (magazyn i transport)

  • Administrować i nadzorować dokumentacje rozliczeniową magazynu i transportu

  • Prowadzić negocjacje z kluczowymi klientami, partnerami i dostawcami w kwestiach logistycznych i dystrybucyjnych

  • Zarządzać podległym zespołem, planować i kontrolować działania zespołu, zapewniać ciągły rozwój kompetencji oraz plany awaryjne.

  • Będziesz odpowiedzialny za rozplanowanie pracy, efektywność, standardy wewnętrzne oraz standardy BHP i te związane z Kodeksem Pracy.

  • Planować wielkości zatrudnienia w porozumieniu z kierownikami zmian

  • Współpracować z Zarządem oraz menadżerami pozostałych komórek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne, transport i logistyka

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Prawo jazdy kat.B

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w logistyce

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze łańcucha dostaw, w tym w zakupach i planowaniu oraz organizacji transportu

  • Znajomość systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne,

  • Znajomość nowoczesnych technik zarządzania logistycznego

  • Doświadczenie w tworzeniu strategii funkcjonowania magazynu oraz w pracy na systemach WMS

  • Znajomość zasad procesów dystrybucyjnych, zasad współpracy z firmami spedycyjnymi oraz wiedza z zakresu zagadnień celnych

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Praktyczna znajomość zasad prowadzenia dokumentacji magazynowej,

  • Silnie rozwinięte kompetencje zarządcze, umiejętności komunikacyjne oraz zdolność kreowania zmian, ulepszeń i dążenie do zbudowania i rozwijania zespołu, zarządzanie kapitałem ludzkim

  • Świadomość kosztowa

  • Samoorganizacja czasu i stanowiska pracy.

  • Gotowość do pracy w elastycznym wymiarze godzin oraz do pracy na zmiany (w tym nocną)

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość Lean, Six Sigma, Kaizen

  • Umiejętności we wdrażaniu sytemu WMS

  • Doświadczenie w pracy na magazynie eCommerce

To oferujemy

  • UMOWA O PRACĘ Bezpośrednio z firmą Green Basket

  • PRZYJAZNA ATMOSFERA PRACY Możliwość uczestniczenia w spotkaniach integracyjnych

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

  • SZKOLENIE WDRAŻAJĄCE DO PRACY Szkolenie stanowiskowe przez doświadczonych pracowników. Wewnętrzne szkolenia z kompetencji miękkich

  • PAKIET SOCJALNY Karta Multi Sport, Paczki wielkanocne, Premie Bożonarodzeniowe, Paczki Mikołajkowe dla dzieci pracowników, zniżki pracownicze na asortyment

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • Codziennie świeżo wyciskane soki

  • Bożonarodzeniowe premie finansowe