Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Logistyki w firmie produkcyjnej

  • Kleszewo (pow. pułtuski), mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLBRAM STEEL GROUP SP. Z O.O. S.K.

    Wiodący producent systemów ogrodzeniowych z siedzibą w Pułtusku w związku z dynamicznym rozwojem oraz stałym poszerzaniem grona klientów poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kleszewo (pow. pułtuski)

    Opis stanowiska:

    • projektowanie, wdrażanie i zarządzanie operacjami transportu własnego i zewnętrznego w firmie produkcyjnej
    • operatywne zarządzanie i kierowanie zespołem
    • planowanie i rozliczanie czasu pracy kierowców
    • wymiana informacji i ścisła współpraca z innymi działami firmy
    • współpraca z firmami kurierskimi i spedycyjnymi
    • współpraca z urzędami
    • utrzymywanie poziomu efektywności i optymalizację kosztów w obszarze realizowanych działań
    • przygotowywanie raportów dla Zarządu

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe mile widziane kierunkowe
    • min. 2-letnie doświadczenie
    • znajomość oprogramowania klasy ERP
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • systematyka w działaniu
    • umiejętności organizacyjne (organizacja pracy własnej i podległych pracowników)
    • mile widziane doświadczenie w logistyce w firmie produkcyjnej
    • zaangażowanie w wykonywane zadania

    Oferujemy:

    • interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • stabilne zatrudnienie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bogaty bakiet socjalny
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • ubezpieczenie grupowe
    • kartę MultiSport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy o dopisanie nastęującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Informujemy, że Administratorem danych jest Polbram Steel Group sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kleszewo 44, 06-100 Pułtusk. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Informujemy, iż nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami.