Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik logistyki w sklepie ecommerce

AURUM-OPTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

 Aurum-Optics to jeden z największych sklepów internetowych z markowymi okularami przeciwsłonecznymi i korekcyjnymi. W związku z dynamicznym rozwojem oraz ambitną strategią ulepszania naszych działań poszukujemy dziś optymalizatora i analityka procesów logistycznych i magazynowych w sklepie ecommerce.

Opis stanowiska pracy:

  • nadzór nad prawidłowym, całościowym funkcjonowaniem procesów logistycznych w sklepie internetowym oraz dostosowywanie ich do aktualnych sytuacji.
  • poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań w procesach (realizacji zamówień, zamówień od dostawców) i fizycznym magazynem (centralnym oraz rozproszonymi magazynami w sklepach sieci) w celu zwiększenia wydajności działań.
  • współpraca z Działem Zakupów w celu utrzymywania optymalnych wielkości zapasów oraz wyboru asortymentu.
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
  • planowanie i monitorowanie sprawnego przepływu towaru, podejmowanie proaktywnych działań w celu realizacji planu.
  • zarządzanie podległym zespołem- w tym koordynowanie i planowanie pracy
  • dbałość o zapewnienie bezpiecznych oraz funkcjonalnych warunków pracy w magazynie
  • nadzór nad pakowaniem, sortowaniem i kompletacją zamówień,
  • optymalizacja całościowego systemu logistyki i procesów
  • sporządzanie raportów oraz analiz

Wymagania:

  • min 3 lat doświadczenia w zarządzaniu procesami magazynowymi w sklepie internetowym
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru gospodarki magazynowej i realizacji zamówień e-commerce
  • umiejętność planowania i skutecznej realizacji zadań własnych oraz podległego zespołu
  • umiejętności analitycznych
  • znajomości przepisów niezbędnych do zarządzania magazynem
  • dokładność, skrupulatność i dobra organizacja pracy, w tym dbałość o porządek
  • komunikatywność

Ofertujemy:

  • umowa o pracę
  • praca jedno zmianowa
  • miejsce pracy- Żoliborz (blisko Metro dw. Gdański)
  • praca biurowa oraz lekkie czynności magazynowe (produktem są okulary)

Ogłoszenie archiwalne