Kierownik Logistyki Wewnętrznej

ZPUE S.A.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, prowadzenie i kontrola przyjęć oraz wydań materiałów/półproduktów/wyrobów;

  • Kontrola zapasów - monitorowanie, planowanie, kontrola ilości, dostępności materiałów i półproduktów;

  • Prowadzenie okresowych inwentaryzacji;

  • Optymalizacja dostępnej przestrzeni magazynowej;

  • Zapobieganie ryzyku i kontrola bezpieczeństwa stosownie do wykonywanych czynności na danym obszarze (przeglądy regałów, urządzeń transportu bliskiego, czynności operatorów itp.);

  • Realizacja polityki dotyczącej dostaw, magazynowania i zaopatrzenia na potrzeby procesów produkcyjnych;

  • Organizacja i nadzór nad procesem kompletacji;

  • Określenie i organizacja procesów dystrybucji i dostawy materiałów oraz półproduktów w obszar produkcji, zagwarantowanie ich przepływu oraz ich udoskonalanie;

  • Optymalizacja transportu - ograniczenie kosztów i czasów transportu;

  • Współpraca z obszarem produkcji oraz działem zakupów;

  • Zarządzanie zespołem - wyznaczanie zadań, ocena wydajności i efektywności poległych pracowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w dziedzinie logistyki (lub kierunki: ekonomiczne, biznesowe lub inżynieryjne);

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość nowoczesnych technologii logistycznych oraz umiejętność ich stosowania w celu zapewnienia efektywnej pracy magazynu;

  • Znajomość technik magazynowania oraz obsługi dokumentacji magazynowej;

  • Doświadczenie w pracy z systemami do zarządzania magazynem typu WMS;

  • Komunikatywność i umiejętności perswazyjne;

  • Wysokie zdolności analityczne;

  • Samodzielność i operatywność w działaniu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie inżynieryjno-technologicznej o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Możliwość rozwoju, zdobycia nowych doświadczeń;

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Miejsce pracy:

Włoszczowa

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2700 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy