Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Logistyki Wewnętrznej (M/f)

  • Dolnośląskie, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Kierownik Logistyki wewnętrznej (m/f)
    Dolnośląskie 31537/001

    Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej na południe od Wrocławia szukamy osoby na stanowisko Kierownika Logistyki wewnętrznej.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana ok. 30 km na południe od Wrocławia.

    Opis stanowiska

    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania firmy pod względem logistycznym w celu zapewniania stałości dostaw do klientów
    • Zarządzanie wewnętrzną logistyka z wykorzystaniem narzędzi Lean - Visual Managment, 5S etc
    • Zarządzanie podległymi magazynami: kontrola stanów magazynowych i nadzór nad organizacją transportów, nadzór nad prawidłowym kompletowaniem towaru do wysyłki (zgodność z dokumentacja zleceń oraz wymogami klienta)
    • Odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne (IT, OTP, OTD)
    • Prowadzenie optymalizacji procesów wewnętrznej logistyki w celu obniżenia kosztów i wyeliminowanie MUDA
    • Kontrola kosztów logistyki wewnętrznej oraz optymalizacja kosztów indirect
    • Nadzorowanie zgodności stanów magazynowych ze stanem fizycznym
    • Optymalizacja wykorzystania powierzchni magazynowych
    • Nadzorowanie przychodzących i wychodzących transportów w celu zapewnienia terminowości i kompletności przesyłek
    • Przygotowanie i wdrożenie planów rozwojów pracowników magazynów i logistyki wewnętrznej
    • Nadzór nad pracą podległych pracowników

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe, preferowane: Logistyka, Zarządzanie, Inżynieria Produkcji
    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie z dziale Logistyki - w firmie produkcyjnej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Wysoko rozwinięte zdolności liderskie i interpersonalne
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i sprawnego podejmowania decyzji
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Komunikatywność
    • Zapał i entuzjazm do pracy

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Praca w przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się środowisku
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców