Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Logistyki

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 25.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
miejscowość pod Wrocławiem z dobrym dojazdem

Opis stanowiska

  • zarządzanie podległą grupą pracowników
  • nadzór nad prawidłową realizacją wewnętrznych procesów logistycznych
  • nadzorowanie pracy działu, śledzenie wskaźników efektywności i dbanie o ich realizację
  • motywowanie i rozwijanie podległego zespołu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość SAP
  • doświadczenie jako lider zespołu (formalne  i/ lub nieformalne)
  • znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zdolności organizatorskie
  • znajomość MC Office
  • orientacja na cel
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • pracę w inspirującym, międzynarodowym środowisku
  • intensywne szkolenie  wprowadzające
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez program profesjonalnych szkoleń
  • dodatkowe benefity - karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, ZFŚS
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej