Logo Pracuj.pl

Kierownik logistyki

"WDX" S.A.O firmie

  • Zgierz
    Zgierz, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą zespołu logistyki
  • monitorowanie i kontrola stanów magazynowych, uzupełnianie zapasów magazynowych, realizacja gospodarki magazynowej
  • monitorowanie terminowości i jakości dostaw, w tym frachtów morskich oraz współpraca z dostawcami
  • planowanie zakupów, sporządzanie zamówień bieżących oraz produkcyjnych, kontrola nad procesem ich realizacji
  • obsługa wewnętrznych zleceń produkcyjnych oraz organizacja dostaw produktów Spółki do klientów
  • koordynacja działań dotyczących realizacji kontraktów zgodnie z ustalonymi dla klienta warunkami
  • zapewnienie prawidłowego rozliczania wykonania kontraktu dla klienta
  • zapewnienie efektywnego wykorzystania czasu zespołu logistyki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku logistyki
  • wysokie kompetencje organizacji pracy zespołu i zarządzania zespołem
  • wysoka kultura osobista oraz łatwość komunikacji i współpracy z klientem
  • znajomość oprogramowania CRM, ERP, Office
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (poziom min. B2)
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale logistyki

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne)
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT.

Kierownik logistyki, Zgierz