Oferta pracy

Kierownik logistyki

"WDX" S.A.O firmie

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą zespołu logistyki

  • monitorowanie i kontrola stanów magazynowych, uzupełnianie zapasów magazynowych, realizacja gospodarki magazynowej

  • monitorowanie terminowości i jakości dostaw, w tym frachtów morskich oraz współpraca z dostawcami

  • planowanie zakupów, sporządzanie zamówień bieżących oraz produkcyjnych, kontrola nad procesem ich realizacji

  • obsługa wewnętrznych zleceń produkcyjnych oraz organizacja dostaw produktów Spółki do klientów

  • koordynacja działań dotyczących realizacji kontraktów zgodnie z ustalonymi dla klienta warunkami

  • zapewnienie prawidłowego rozliczania wykonania kontraktu dla klienta

  • zapewnienie efektywnego wykorzystania czasu zespołu logistyki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku logistyki

  • wysokie kompetencje organizacji pracy zespołu i zarządzania zespołem

  • wysoka kultura osobista oraz łatwość komunikacji i współpracy z klientem

  • znajomość oprogramowania CRM, ERP, Office

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (poziom min. B2)

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale logistyki

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne)

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

"WDX" S.A.

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT.

Przewiń do profilu firmy