Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Logistyki

PROMA POLANDO firmie

  • Żory

    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie / zarządzanie zespołem logistycznym,

  • Organizacja i zarządzanie całym łańcuchem logistycznym, począwszy od programowania dostawców, przez nadzór nad transportem po magazynowanie, obsługę produkcji i wysyłkę do Klienta,

  • Rozwój logistyki wewnętrznej, a w szczególności zasilanie produkcji z użyciem narzędzi Lean takich jak system Kanban,

  • Koordynacja przepływów oraz efektywne zarządzanie powierzchnią magazynową,

  • Monitorowanie wskaźników KPI oraz realizacja potrzeb Klientów,

  • Przestrzeganie i nadzorowanie przepisów i zasad BHP oraz norm IATF,

  • Współpraca z innymi zakładami grupy, dzielenie się best-practice oraz wdrażanie wspólnych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: Logistyka, Zrządzanie i Inżynieria Produkcji,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w branży Automotive),

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego lub angielskiego,

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem,

  • Dobra znajomość MS Excel oraz pozostałych narzędzi pakietu Office,

  • Znajomość systemu SAP i Modułu WM,

  • Komunikatywność i otwartość na współpracę.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego,

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów językowych,

  • Dofinansowanie do karnetu sportowego.