Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik lokalu gastronomicznego

Z. M. Warmia

  • Brukowa 25, Łomianki
    Łomianki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Brukowa 25

Łomianki

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie, nadzorowanie i organizacji pracy podległego personelu;

  • Dbanie o utrzymanie wysokiej jakości produktów oraz standardu ich przechowywania i wydawania;

  • Szkolenie nowych pracowników oraz doszkalanie zatrudnionego personelu (współudział w rekrutacji pracowników);

  • Przygotowywanie produktów Spółki (burgery) i bezpośrednia obsługa Klienta;

  • Planowanie i wdrażanie w porozumieniu z przełożonym działań marketingowej dla lokalu gastronomicznego;

  • Dbanie o markę Spółki na wyznaczonych lokalach gastronomicznych;

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie, chęć do pracy w nawiązaniu do dłuższej współpracy, zaangażowanie;

  • Umiejętność zarządzania podległym personelem oraz dbałość o powierzone mienie;

  • Udokumentowane doświadczenie w branży gastronomicznej- mile widziane na podobnym stanowisku;

  • Dyspozycyjność na grafik zgodnie z godzinami otwarcia lokalu;

  • Mile widziana aktualna książeczka sanepid bądź chęć jej wyrobienia w momencie zatrudnienia

To oferujemy

  • Możliwość pracy w stabilnej firmie z polskimi tradycjami;

  • Możliwość rozwoju w branży gastronomicznej;

  • Szkolenie produktowe, jakościowe w siedzibie na terenie Warmii ( koszt zakwaterowania i dojazdu po stronie Spółki) ;

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie do posiadanych umiejętności i kwalifikacji;

  • Umowę o pracę + benefity;

To tutaj na podstawie regionalnych receptur produkujemy wędliny i mięso, które podchodzi z własnego gospodarstwa i od lokalnych sprawdzonych dostawców. Smak ma dla nas znaczenie tak samo ważne jak pracownicy, którzy tworzą z nami naszą markę i dbają o produkty, którymi każdy z nas może cieszyć się każdego dnia.

Zapraszamy do naszego firmowego lokalu gastronomicznego

w ,,Galeria Łomianki,, ul. Brukowa 25

Przewiń do profilu firmy