Oferta pracy

Kierownik Magazynów i Logistyki

MMP Neupack Polska Sp. z o.o.

  • Równa 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Równa 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie magazynami zewnętrznymi i wewnętrznymi firmy. Posiadamy 2 magazyny wewnętrzne w dwóch lokalizacjach w Bydgoszczy oraz 14 zewnętrznych magazynów na terenie Europy;

  • Organizacja i koordynowanie procesów transportowych (terminowe dostawy do klientów, magazynów zewnętrznych, dostawy surowców do produkcji, przerzuty międzymagazynowe w ramach fabryk grupy). Dziennie około 60 wysyłek;

  • Optymalizacja kosztów transportu i gospodarki magazynowej, w tym przygotowanie i negocjacje kontaktów z partnerami logistycznymi;

  • Nadzór nad prawidłową gospodarką magazynową (optymalizacja powierzchni magazynowej oraz kosztów operacji magazynowych);

  • Inicjowanie zmian i optymalizacja procesów logistycznych i magazynowych zgodnie ze standardami firmy, w tym współpraca z korporacyjnym działem logistyki;

  • Organizacja pracy podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, zgodnym z powyższym zakresem obowiązków – warunek konieczny;

  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynami automatycznymi mile widziane;

  • Wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie logistyczne;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, na poziomie C1, (język niemiecki będzie dodatkowym atutem);

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność;

  • Otwartość na zmiany;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynami automatycznymi.

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży, należącej do globalnego koncernu Mayr-Melnhof Packaging;

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony, wynagrodzenie zawsze na czas);

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie studiów);

  • Elastyczność w zakresie organizacji pracy: zadaniowy system czasu pracy, opcja pracy częściowo w formie Home Office.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

MMP Neupack Polska jest liderem na rynku opakowań kartonowych w Polsce i posiada dwa zakłady w Bydgoszczy przy ul Równej 2, przy ul. Petersona 15. Spółka należy do międzynarodowej grupy Mayr-Melnhof Packaging z siedzibą w Wiedniu.

Jeżeli chcesz podjąć pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się

firmie możesz teraz dołączyć do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Bogaty zestaw premii i benefitów:

  • Premia roczna, premie specjalne, funkcyjne, za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji,

  • Świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie wypoczynku, wyprawka szkolna, świadczenia celowe, okolicznościowe),

  • Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,

  • Pakiet medyczny dla pracownika oraz członków rodziny,

  • Karta Multisport,

  • Ubezpieczenie grupowe na życie oraz dodatkowa polisa związana z COVID