Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Magazynów

  • Kutno, łódzkie
  • Kierownik
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury, czy Morlinki. To największy producent i eksporter mięsa
    oraz przetworów mięsnych w Polsce. Animex posiada zakłady produkcyjne w Ostródzie, Starachowicach, Ełku, Szczecinie, Suwałkach, Opolu, Iławie i Kutnie.

    Obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    KIEROWNIK MAGAZYNÓW
    Miejsce pracy: Kutno

    Wymagania:

    • min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem
    • doświadczenie w kierowaniu zespołem /  min 40 osób/
    • dyspozycyjność
    • samodzielność, inicjatywa, skuteczność w działaniu
    • wysokie kompetencje interpersonalne
    • komunikatywność

    Zakres obowiązków:

    • organizacja pracy magazynów
    • zarządzanie podległym zespołem Pracowników
    • tworzenie i analizowanie raportów
    • optymalizacja procesów magazynowych z uwzględnieniem kosztów,
    • współpraca z innymi działami w zakładzie,
    • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur

    Oferujemy:

    • zdobycie nowego doświadczenia i szansę rozwoju,
    • szkolenia.
    • Umowa o pracę
    Osoby spełniające wymienione warunki prosimy o złożenie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

    W temacie listu prosimy umieścić nr referencyjny Kierownik Magazynów - Kutno

    Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.)