Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu

LEGS

  • Aleksandrów Łódzki

    Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych

  • zarządzanie, motywowanie i rozwój podległego zespołu

  • nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo -transportowej

  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP

  • sporządzanie raportów i analiz

  • planowanie grafików czasu pracy

Nasze wymagania

  • min. 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz procesami magazynowymi

  • umiejętności organizowania pracy zespołu oraz egzekwowania zadań

  • umiejętność pracy w systemach magazynowych (ERP, MES, SAP inne)

  • uprawnień na wózki widłowe UDT- mile widziane

  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm włókienniczych w Polsce

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • realna możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy

  • pakiet benefitów ( multisport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków)

  • praca w systemie I zmianowym PN - PT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

LEGS

PPH Legs sp. z o.o. od wielu lat zajmuje wiodącą pozycję w branży tekstylnej

(produkcja / barwienie / dystrybucja przędz).

Przewiń do profilu firmy