Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

WOSANA S.A.O firmie

  • Andrychów

    Andrychów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, wdrażanie oraz nadzór realizacyjny i kontrola działalności magazynowej i dystrybucyjnej oraz przedsięwzięć techniczno-organizacyjnych powierzchni magazynowej.

  • Realizowanie planów działalności w zakresie transportu i spedycji towarowej sprzedaży wyrobów i towarów.

  • Zarządzanie pracą magazynu i prowadzenie zwierzchnictwa nad podległym personelem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 2 lata,

  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową i zasad dokumentacji magazynowej

  • umiejętność organizowania pracy i zarządzania podległym zespołem

  • doświadczenie w obszarze wykorzystania oprogramowania WMS (mile widziane doświadczenie w wdrażaniu systemu)

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę ,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę.

WOSANA S.A.

Wosana SA to prężnie rozwijająca się Firma produkująca wody, soki oraz napoje.

Chcesz być częścią naszego zespołu i tworzyć razem z nami przyjazne miejsce pracy?

Zapraszamy do współpracy.

Przewiń do profilu firmy