Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

AVISA sp.j.O firmie

  • Skrajna 1, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

AVISA sp.j.

Skrajna 1

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem gospodarki magazynowej, organizacja pracy własnej i zespołu magazynowego, nadzór nad terminową realizacją wysyłek, Przeprowadzanie inwentaryzacji, Planowanie działań związanych z procesami pomiędzy magazynem a zakładem produkcyjnym, Współpraca z innymi działami firmy, kontakt z firmami kurierskimi i agencją celną, wystawienie dokumentacji handlowej (FV, MM,WZ, RW, korekty, itp.).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Znajomość pakietu MS Office i Subiekt;

  • Znajomość zasad zarządzania gospodarką magazynową; umiejętność planowania i zdolności analityczne;

  • Dyspozycyjność;

  • Odpowiedzialność;

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16)

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • Preferencyjne warunki ubezpieczeń grupowych i pakietów medycznych;

  • Przyjazna atmosfera pracy.

Prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem KIEROWNIK MAGAZYNU w temacie maila.