Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

Alco Trade sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

wspomaganie zarządzania w zakresie nadzoru pracy pracowników magazynu w oddziale w zakresie:

• kontroli czasu pracy

• zmianowości

• pracy w godzinach nadliczbowych

• urlopów wypoczynkowych,

wspomaganie zarządzania magazynem w zakresie:

• doboru pracowników ( w porozumieniu z przełożonym)

• technicznej organizacji przyjmowania dostaw i wysyłek towarów

• organizowania składowania towarów w sposób umożliwiający optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej

• dbania o właściwe zabezpieczenie towarów w magazynie,

• systematyczne kontrolowanie oraz analiza stanów magazynowych, wolnej powierzchni magazynowej oraz statusu uszkodzeń towarów w magazynie,

• kontrola nad utrzymaniem w należytym stanie technicznym wózków widłowych: paletowych, ręcznych,

• koordynacja wszelkich prac związanych z ruchem magazynowym oraz wykonywanie poleceń przełożonych zakresie gospodarki magazynowej,

• nadzór nad przeprowadzaniem inwentury kontrolnej, zdawczo – odbiorczej, przygotowanie i udział w inwenturach rocznych oraz sporządzanie umów dot. odpowiedzialności materialnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność jej planowania,

  • komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,

  • odpowiedzialność i rzetelność,

  • dyspozycyjność i elastyczność,

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Magazynu,

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • narzędzia pracy: telefon,

  • zdobywanie doświadczenia zawodowego.

Firma Alco-Trade to wiodący dystrybutor alkoholi w Polsce. Nasz zespół zarządzający stanowi grono ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem i niekwestionowanymi sukcesami w branży alkoholowej w kraju i za granicą.

Przewiń do profilu firmy