Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Sonko Sp. z o.o.

Magazynowa 5

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie procesami logistycznymi i magazynowymi.

  • Zarządzanie efektywnością procesów: analiza, rekomendowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących.

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu pracowników (ponad 60 osób).

  • Odpowiedzialność za magazyny surowców i komponentów, magazyn wyrobów gotowych, magazyny zewnętrzne oraz co-packing.

  • Nadzór nad rozładunkiem i załadunkiem oraz pozostałymi pracami magazynowymi.

  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej.

  • Zarządzanie infrastrukturą i urządzeniami w oparciu o mechanizmy budżetowania.

  • Przestrzeganie standardów jakościowych, procedur systemowych w celu uniknięcia reklamacji ze strony Klienta.

  • Kontrola stanów magazynowych i wyjaśnianie nieprawidłowości.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynach z żywnością.

  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynem i w pracy z WMS.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Znajomość funkcjonowania procesów związanych z co-packingiem.

  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie i ustalania priorytetów.

  • Duża samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi Lean.

  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim poziomie B1+.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Realizację zadań w ambitnym i nastawionym na sukces zespole.

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Brzmi ciekawie?

Nie zastanawiaj się – APLIKUJ!

Co dalej?

Zapoznamy się z Twoją aplikacją.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Przewiń do profilu firmy