Oferta pracy

Kierownik magazynu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowy nadzór i koordynacja pracy magazynu począwszy od przyjęcia towaru, dostawę materiałów na linie produkcyjne, aż po terminowe organizowanie wysyłek,

  • nadzór i szkolenie podległych pracowników,

  • nadzór nad przepisami BHP,

  • pomiar i raportowanie efektywności funkcjonowania magazynu oraz podległych pracowników,

  • zapewnienie poprawności wysyłek i transakcji magazynowych,

  • współpraca z innymi działami firmy, (produkcja, jakość),

  • przeprowadzenie i koordynowanie okresowych inwentaryzacji.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu magazynem w firmie produkcyjnej,

  • wykształcenie wyższe (mile widziane logistyka lub pokrewne),

  • swobodna komunikacja w języku angielskim, min. B1,

  • doświadczenie w przewodzeniu zespołem i stosowaniu najlepszych praktyk liderskich,

  • umiejętności analityczne i sprawne posługiwanie się pakietem MS Office,

  • wysoki poziom komunikacji, umiejętności organizacyjnych oraz zarządzania czasem,

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe będą dodatkowym atutem,

  • znajomość oprogramowania i systemów magazynowych.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • udział w nowych projektach oraz realny wpływ na rozwój magazynu,

  • szkolenia i możliwość rozwoju,

  • wsparcie przełożonego,

  • prywatną opiekę medyczną, , dofinansowanie do karty Multisport, bonusy i paczki świąteczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • paczki świąteczne

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy