Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Black Red White S.A.O firmie

Black Red White S.A.

Czekoladowa 24

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy własnej i zespołu zgodnie z zasadami firmy.

  • zapewnienie prawidłowego procesu magazynowania towaru, składowania towaru zgodnie z wytycznymi, prawidłowej gospodarki odpadami i opakowaniami,

  • przygotowanie raportów okresowych.

  • udział w inwentaryzacjach.

  • ustalanie grafików pracy i ewidencjonowanie czasu pracy

  • bezpośrednia odpowiedzialność za budowanie pozytywnych doświadczeń klienta.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem,

  • doświadczenie w zarządzaniu magazynem

  • znajomość zagadnień i procesów związanych z gospodarką magazynową

  • komunikatywność, samoorganizacja i planowanie pracy swojej i innych

  • mile widziane doświadczenie pracy metodami Lean

To oferujemy

  • oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

  • wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.

  • będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie. Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy