Oferta pracy

Kierownik magazynu

Eaton Automotive Systems sp. z o.o

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy pracowników na obszarach (MRO, magazyny materiałów i wyrobów gotowych) w celu zapewnienia realizacji celów On Time Delivery, wskaźników Days-On-Hands i premium freight.

  • Współpraca z klientem wewnętrznym (np. customer service, logistyka, zakupy, produkcja) i klientem zewnętrznym (np. przewoźnicy, dostawcy)

  • Nadzór nad zespołem roboczym mającym na celu optymalizację poziomu stanów magazynowych MRO (min/max); kontrola nad funkcjonowaniem składów konsygnacyjnych dostawców.

  • Zapewnienie właściwej infrastruktury magazynu poprzez udział w procesach budżetowania i prognozowania wydatków inwestycyjnych w ramach podległego obszaru.

  • Nadzór nad funkcjonowaniem systemu ERP w ramach gospodarki magazynowej.

  • Nadzorowanie procesu eksploatacji i szkolenia w zakresie obsługi wewnątrzzakładowych środków transportu towarów.

  • Projektowanie i optymalizacja przepływu materiałów wewnątrz zakładu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość gospodarki magazynowej i jej powiązań z procesem produkcyjnym

  • Znajomość systemów klasy ERP

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość programów MS Office

  • Samodzielność i systematyczność pracy; umiejętności analityczne

  • Zdolność podejmowania szybkich i trafnych decyzji na podstawie wielu zmiennych

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Eaton’s mission is to improve the quality of life and the environment through the use of power management technologies and services. We provide sustainable solutions that help our customers effectively manage electrical, hydraulic, and mechanical power – more safely, more efficiently, and more reliably. Eaton’s 2020 revenues were $17.9 billion, and we sell products to customers in more than 175 countries. We have approximately 92,000 employees. For more information, visit Eaton.com

Przewiń do profilu firmy