Oferta pracy

Kierownik Magazynu

RPO Partners Sp. z o.o.

10 00012 000 brutto / mies.
  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie magazynem dystrybucyjnym obsługującym międzynarodowych klientów;

  • Zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem;

  • Sprawne realizowanie powierzonych zadań i osiąganie zamierzonych wyników przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych pracy;

  • Kreowanie nowych oraz optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze magazynowym;

  • Współudział w przygotowaniu budżetu oraz nadzór nad jego wykonaniem;

  • Dbałość o bezpieczeństwo i przestrzeganie procedur BHP;

  • Raportowanie oraz bliska współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem;

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkudziesięcioosobowymi zespołami pracowników;

  • Wysoka kultura osobista, bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, nastawienie na wspieranie i rozwój podległego zespołu;

  • Doskonała wiedza na temat procesów magazynowych i zasad gospodarki magazynowej;

  • Znajomość systemów magazynowych oraz dobrze rozwinięte zdolności analityczne;

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami pracy;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji;

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii;

  • Bogaty pakiet socjalny oraz niezbędne narzędzia pracy w tym dobrej klasy samochód służbowy (SUV).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Naszym klientem jest znany i ceniony międzynarodowy operator logistyczny. Na jego zlecenie poszukujemy doświadczonych kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: Kierownik Magazynu

Przewiń do profilu firmy