Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Magazynu

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Kierownik
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym klientem jest międzynarodowy koncern motoryzacyjny

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    3123/14/PP
    Opis stanowiska:
    • zarządzanie gospodarką magazynową, pracą magazynierów oraz infrastrukturą i wyposażeniem,
    • inicjowanie i zarządzanie projektami optymalizacji procesów logistycznych i jakościowych,
    • kontrolę przebiegu dostaw, wydań i organizacji transportu,
    • prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz jej nadzór,
    • wdrażanie i kontrolę standardów oraz procedur wewnętrznych,
    • racjonalne prowadzenie gospodarki magazynowej,
    • nadzór nad utrzymaniem porządku w magazynie i przestrzeganie przepisów i procedur BHP,
    • aktywną wymianę informacji i ścisłą współpracę z innymi działami firmy.
    Wymagania:
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem magazynierów i magazynem min. 2 lata,
    • umiejętność szybkiego działania oraz dostosowywania się do zmieniających się wymagań rynku,
    • wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania magazynem,
    • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • znajomość systemu SAP będzie mile widziane,
    • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację celów,
    • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
    • bardzo dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne,
    • umiejętność budowania i motywowania zespołu.
    Oferujemy:
    • pracę w firmie międzynarodowej,
    • kontakt z najnowszymi technologami.
    • profity pozapłacowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 729.

    Horyzont Doradztwo Personalne
    ul. Zwycięstwa 16/18/16
    44-100 Gliwice
    tel 032 775 57 12
    www.horyzont.pl