Oferta pracy

Kierownik magazynu

Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.O firmie

Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.

Innowacyjna 4

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowy nadzór i koordynacja pracy magazynu począwszy od przyjęcia towaru, dostawę materiałów na linie produkcyjne, aż po terminowe organizowanie wysyłek,

  • nadzór i szkolenie podległych pracowników,

  • nadzór nad przepisami BHP,

  • pomiar i raportowanie efektywności funkcjonowania magazynu oraz podległych pracowników,

  • zapewnienie poprawności wysyłek i transakcji magazynowych,

  • współpraca z innymi działami firmy, (produkcja, jakość),

  • przeprowadzenie i koordynowanie okresowych inwentaryzacji.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letniego doświadczenia w zarządzaniu magazynem w firmie produkcyjnej,

  • wykształcenia wyższego (mile widziane logistyka lub pokrewne),

  • swobodnej komunikacji w języku angielskim, min. B1,

  • doświadczenia w przewodzeniu zespołem i stosowaniu najlepszych praktyk liderskich,

  • umiejętności analitycznych i sprawnego posługiwania się pakietem MS Office,

  • wysokiego poziomu komunikacji, umiejętności organizacyjnych oraz zarządzania czasem,

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe będą dodatkowym atutem,

  • znajomości oprogramowania i systemów magazynowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej rozwijającej się firmie,

  • niezbędnie narzędzia pracy,

  • wsparcie doświadczonych pracowników oraz przełożonego,

  • interesującą i pełną wyzwań pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w lipcu 2007 roku na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej podstrefa Wrocław - Kobierzyce. Dzięki tej lokalizacji znajdujemy się niemal w centrum Europy w odległości zaledwie 342 km od Warszawy, 354 km od Berlina, 275 od Pragi oraz 407 km od Bratysławy z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i międzynarodowego lotniska We Wrocławiu.

Jesteśmy częścią firmy EMS - Universal Scientific Industrial (USI), która jest członkiem Taiwan's ASE group posiadającej fabryki w Chinach, na Tajwanie oraz w Meksyku.

Przewiń do profilu firmy