Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Błonie (pow. piaseczyński)

    Błonie (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej oraz rozmieszczenia i układania towarów

  • Nadzór nad ciągłością pracy i ustalanie grafiku pracy adekwatnie do zapotrzebowania

  • Nadzór nad poprawnym wykonywaniem obowiązków przez pracowników i rozliczanie z wyników

  • Współpraca z agencjami pracy w zakresie zapotrzebowania na pracowników dodatkowych

  • Kontrola i nadzór nad wszelkimi działaniami w obszarze magazynu i w zakresie gospodarki magazynowej

  • Wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących procesy operacyjne

Nasze wymagania

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Znajomość przepisów PHP, ppoż, ADR, konwencji CMR, karty ECR

  • Bardzo dobra znajomość procesów magazynowych, logistycznych i dystrybucyjnych

  • Doświadczenie w prowadzeniu gospodarki magazynowej

  • Znajomość systemu WMS

  • Umiejętność zarządzania kosztami

To oferujemy

  • Stałą umowę o pracę

  • Pracę w bardzo przyjaznej atmosferze

  • Krótką ścieżkę decyzyjną

  • Udział w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących firmy

  • Samochód służbowy