Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Magazynu

  • Bolesławiec, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 06.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Produkty zawsze w atrakcyjnych cenach, otwartość na nowości i zgrany zespół Pracowników, to właśnie te elementy zdecydowały o sukcesie sieci odzieżowej Szachownica.

    Obecnie sieć posiada 80 salonów odzieżowych usytuowanych w galeriach handlowych oraz popularnych deptakach średnich miast.

    Stabilny rozwój i bardzo dobre wyniki finansowe stawiają nas w czołówce najprężniej rozwijających się sieci odzieżowych w Polsce.

    Dołącz do nas i rozwijaj się z NAMI!

    Twoje Zadania

    • Planowanie, organizowanie i kontrolowanie działań związanych z funkcjonowaniem magazynu (ok. 3000 m2)
    • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu pracowników (ok. 25 osób)
    • Odpowiedzialność za zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia salonów firmowych
    • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
    • Podejmowanie bieżących działań zmierzających do optymalizacji wykorzystania przestrzeni magazynowej
    • Utrzymywanie wysokiej wydajności pracy podległego działu
    • Opracowywanie metod mających na celu zwiększenie efektywności pracy podległego działu,
    • Utrzymanie porządku i czystości oraz przestrzegania zasad BHP

    Twoje Kompetencje

    • Minimum 2-letnie , udokumentowane doświadczenie na stanowisku kierowniczym w magazynie
    • Podstawy obsługi pakietu Office (szczególnie Excel)
    • Doświadczenie w pracy z systemem WMS (warunek konieczny)
    • Znajomość procesów magazynowych
    • Bardzo dobra znajomość obiegu dokumentów magazynowych
    • Dobra organizacja pracy własnej i podległego Zespołu
    • Umiejętność elastycznego zarządzania Zespołem
    • Gotowość do osobistego zaangażowania w pracę zespołu
    • Rozwinięte zdolności przywódcze, duża komunikatywność, samodzielność w podejmowaniu decyzji
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz przedsiębiorczość

    Oferujemy

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie odzieżowej
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
    • Szacunek i partnerską formę współpracy
    • Wysoką samodzielność i decyzyjność w prowadzeniu działu
    • Realny wpływ na rozwój procesów, działu i firmy

    Administratorem danych jest Sieć sklepów SZACHOWNICA z siedzibą w Bolesławiec 59-700, Staszica 11A . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami prawa oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.