Logo Pracuj.pl

Kierownik magazynu branża owocowo-warzywna

Mączka Sp. z o.o.O firmie

  • Stręgoborzyce (pow. krakowski)
    Stręgoborzyce (pow. krakowski), małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i koordynowanie pracy produkcyjno-magazynowej/ zarządzanie zespołem ok. 80 osób
  • odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację zamówień produkcyjnych
  • identyfikacja problemów w procesie produkcyjnym i organizacji pracy, opracowanie i wdrażanie usprawnień
  • kontrola stanów magazynowych
  • rozliczanie wykonanej pracy w systemie produkcyjno-magazynowym
  • optymalizacja czasu pracy i zasobów
  • współudział w pracach zespołu HACCP
  • znajomość wymagań BRC lub innych norm jakościowych
  • nadzór nad parkiem maszynowym, rozwiązywanie problemów technicznych
  • dbanie o dyscyplinę pracy oraz mienie firmy
  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym, preferowane firmy z branży spożywczej
  • znajomość obsługi programów produkcyjnych lub chęć nauki w tym zakresie
  • biegła obsługa komputera
  • dyspozycyjność
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • znajomość procesów produkcyjnych
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności analitycznego i logicznego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie na podstawie umowy o pracę
  • system wynagrodzeń uzależniony od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • niezbędne narzędzia pracy

Mączka Sp. z o.o.

Mączka Sp. z o.o. jest hurtownią warzyw i owoców. Dostarczamy towary do dużych

sieci handlowych zarówno w kraju jak i za granicą.

Kierownik magazynu branża owocowo-warzywna, Stręgoborzyce (pow. krakowski)