Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu branża owocowo-warzywna

Mączka Sp. z o.o.

  • Stręgoborzyce (pow. krakowski)

    Stręgoborzyce (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i koordynowanie pracy produkcyjno-magazynowej/ zarządzanie zespołem ok. 80 osób

  • odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację zamówień produkcyjnych

  • identyfikacja problemów w procesie produkcyjnym i organizacji pracy, opracowanie i wdrażanie usprawnień

  • kontrola stanów magazynowych

  • rozliczanie wykonanej pracy w systemie produkcyjno-magazynowym

  • optymalizacja czasu pracy i zasobów

  • współudział w pracach zespołu HACCP

  • znajomość wymagań BRC lub innych norm jakościowych

  • nadzór nad parkiem maszynowym, rozwiązywanie problemów technicznych

  • dbanie o dyscyplinę pracy oraz mienie firmy

  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym, preferowane firmy z branży spożywczej

  • znajomość obsługi programów produkcyjnych lub chęć nauki w tym zakresie

  • biegła obsługa komputera

  • dyspozycyjność

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

  • znajomość procesów produkcyjnych

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • zdolności analitycznego i logicznego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie na podstawie umowy o pracę

  • system wynagrodzeń uzależniony od posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

  • niezbędne narzędzia pracy

Mączka Sp. z o.o. jest hurtownią warzyw i owoców. Dostarczamy towary do dużych

sieci handlowych zarówno w kraju jak i za granicą.

Przewiń do profilu firmy