Kierownik Magazynu (Branża TSL)

Grafton Recruitment

  • Ruda Śląska

    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży TSL, poszukujemy doświadczonego Kandydata, który chciałby rozwijać swoje umiejętności w zarządzaniu magazynem w obszarze logistyki kontraktowej na stanowisku: Kierownik Magazynu.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem operacyjnym w obrębie magazynu (logistyka kontraktowa),

  • planowanie i monitorowanie budżetu dla magazynu logistyki kontraktowej,

  • nadzór nad procesami magazynowymi (terminowość, jakość),

  • prowadzenie projektów optymalizacyjnych w obszarze magazynowym.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunkowe),

  • doświadczenie w pracy w branży TSL na podobnym stanowisku (produkty RND, RNU, CL, IT),

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • umiejętność obsługi systemu WMS,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • możliwość dołączenia do rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,

  • pełen pakiet benefitów oraz samochód służbowy również do użytku prywatnego,

  • wdrożenie i szkolenia po stronie firmy,

  • samodzielne stanowisko z dużym poziomem decyzyjności.

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy