Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Zakłady Przemysłu Cukierniczego "Otmuchów" S.A.

  • Brzeg

    Brzeg, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem

  • optymalizacja procesów magazynowych

  • koordynacja efektywnej współpracy magazynu z pracą wydział produkcji, zakupów, logistyki

  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów

  • nadzorowanie procesu przyjmowania i wydawania materiałów

  • kierowanie prawidłowym obiegiem dokumentacji magazynowej

  • nadzór nad powierzonym mieniem, przygotowywanie oraz przeprowadzanie inwentaryzacji

  • przestrzeganie zasad FIFO, FEFO oraz BHP

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • znajomość procesów magazynów oraz zasad FIFO, FEFO

  • znajomość systemu WMS oraz SAP

  • umiejętność obsługa komputera (WORD, EXCEL)

  • zdolności analitycznego myślenia

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin

  • możliwości nauki i rozwoju

  • świadczenia dodatkowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Chcesz pracować w środowisku, w którym dużo się dzieje?

Weź udział w tworzeniu nowej historii ODRY i FREEYU.

Wywołaj uśmiech w naszym dziale HR. Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy