Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Firma Mazur Sp.z o.o. Sp. kO firmie

Firma Mazur Sp.z o.o. Sp. k

Szyby Rycerskie 1

Bytom

Wymagamy:

  • samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • praktyczna umiejętność wykorzystania MS Office (głównie Excel
  • Zdolności komunikacyjne, umiejętność budowania relacji biznesowych i personalnych, doskonała organizacja czasu pracy
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Kierownika magazynu / Zaopatrzeniowiec

Obowiązki:

  • Zaopatrzenie magazynu w materiały niezbędne do produkcji
  • Wprowadzanie i wystawianie dokumentów magazynowych w systemie Stream Soft
  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem gospodarki magazynowej
  • Nawiązanie współpracy z nowymi dostawcami, negocjacje warunków handlowych
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Organizacja i zarządzanie procesem zakupu materiałów
  • Zapewnienie sprawnego i efektywnego funkcjonowania magazynu
  • Nadzór nad prawidłowym wysyłaniem, wydawaniem towaru, zapewnienie płynnego łańcucha zaopatrzenia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz do systemu OK System

Skontaktuj się z nami wysyłając swoje CV poprzez przycisk Aplikuj.

w przypadku prowadzenia rekrutacji, wymagać od kandydata następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą RODO).

Administratorem danych jest "Firma Mazur" Sp z.o.o.Sp.k. 41-909 Bytom ul. Szyby Rycerkie 1
Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celem prowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa, podającemu przysługuje prawo dostępu do treści danych, do ich usuwania oraz poprawiania.

Podanie danych jest dobrowolne, ale obowiązkowe w przypadku uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy