Oferta pracy

Kierownik Magazynu Centralnego

Nowa Elektro Sp. z o.o.O firmie

  • Zgierz, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma Nowa Elektro Sp. z o.o. należąca do Liderów Branży Elektrotechnicznej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zgierz k/Łodzi

Zakres obowiązków:

  • Zarzadzanie podległym zespołem pracowników ok. 50 osób
  • Organizacja pracy pracowników w systemie dwuzmianowym
  • Zapewnienie prawidłowego i terminowego obrotu towarowego pomiędzy magazynem centralnym, a oddziałami i klientami
  • Realizacja założonych dla magazynu celów jakościowych
  • Podejmowanie działań zapewniających optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej
  • Dbałość o utrzymanie porządku i czystości oraz przestrzeganie przepisów BHP
  • Podejmowanie działań usprawniających funkcjonowanie magazynu

Oczekiwania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Praktyczna wiedza dotycząca procesów magazynowania
  • Znajomość programów ERP i WMS – mile widziana
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realny wpływ na rozwój procesów magazynowych i firmy
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m. in ubezpieczenie grupowe PZU, dofinansowanie wczasów oraz Multisport i Lux Med na preferencyjnych warunkach)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w języku polskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wszystkie aplikacje muszą być opatrzone klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dn. 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji .

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Nowa Elektro Sp. z o.o. z siedzibą w Sadach, ul. Rolna 1, Tarnowo Podgórne (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy