Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

Phillips Poland Sp. z. o. o.

Zwycięstwa 32

Chechło Pierwsze (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie sprawnego działania magazynu

  • Organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego

  • Koordynowanie i planowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej

  • Koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, zakupów, logistyki i spedycji

  • Odpowiedzialność za godność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów

  • Rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałymi podczas transportu

  • Odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie oraz wymianę sprzętu i wyposażenia magazynu

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku Kierownik Magazynu

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowniczym

  • Wykształcenie min średnie

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT

  • Znajomość jez. Angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie i umiejętność pracy pod presją czasu i analitycznego myślenia

  • Znajomość programu Comarch XL – mile widziane

  • Znajomość programu excel

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.

  • Pakiet benefitów (kartę OK System, imprezy kulturalno-oświatowe, dofinansowanie do Opieki Medycznej).

  • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen).

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów)

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia sukcesu w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Phillips Poland jest częścią amerykańskiej grupy Phillips Industries. Jesteśmy producentem wysokiej jakości połączeń elektrycznych stosowanych w samochodach ciężarowych i osobowych oraz przewodów i spirali pneumatycznych. Zajmujemy się też przetwórstwem tworzyw sztucznych. Dysponujemy nowoczesnym działem wtryskarek oraz narzędziownią, realizujemy w pełni kompleksowe usługi w zakresie wykonania oprzyrządowania do przetwórstwa tworzyw sztucznych z wykorzystaniem systemów CAD/CAM.

Przewiń do profilu firmy